Ráda vás nalíčím na svatbu. Samozřejmě včetně zkoušky předem!

Milé nevěsty, pokud nechcete nechat svůj svatební make-up náhodě a být opravdu dokonalou nevěstou, neváhejte mě kontaktovat a sjednat si schůzku, neboli zkoušku. Na zkoušce vás rovnou nalíčím a domluvím veškeré podrobnosti k přípravám na váš svatebním make-up styling. Není problém zajistit líčení nevěsty v místě jejího bydliště, nebo dle přání v mém salonu (Železnice u Jičína). Běžným přáním je spolu s líčením nevěsty také vizážistická péče o dámské hosty nevěsty a ženicha. Doporučený termín zkoušky je cca měsíc před datem svatby. Pokud jste velmi nároční a připravujete svatbu dlouho dopředu, kontaktujte mě co nejdříve ať začneme včas.

Svatební líčení v několika krocích

  • Make-up: by měl být co nejpřirozenější barvě pleti a vzhledem k významnosti události také perfektně krycí, stabilní a odolný (dotek, počasí).
  • Pudr: se nejvíce osvědčuje transparetní. Jeho vhodnost samozřejmě posuzuji individuálně. Pudr musí být kvalitní a před samotnou svatbou musí být nanesen v přesném a dostatečném množství.
  • Oči: zde je velmi důležitý perfektní podklad a správně zvolené barvy, které podtrhnou nevěstinu přirozenou krásu. Prvním krokem k výběru je barva očí a následně výběr stínů, které musí být rovněž velmi kvalitní a pokud možno hypoalergenní. Následně se barvy ladí dle stěžejních znaků nevěsty (účes, šaty, doplňky). Velmi důležité jsou oční linky, jejich výběr odpovídá nejen přání nevěsty, ale zohledněna je opět barva očí a cekového typu obličeje a okolí očí.
  • Řasenka: by měla být rozhodně voděodolná. Druh kartáčku samotné řasenky vždy volím podle toho, jaký druh řas líčená žena (nevěsta) má.
  • Tvářenka: se ladí nejčastěji se rtěnkou a nanáší se dle typu obličeje ve vhodné intenzitě. U nevěsty je možné využít intenzivnějšího nanášení, ale nepřehánět.
  • Rty: místo lesku na rty volím raději rtěnku. Volba barvy zcela odpovídá druhu a stylu líčení. Také kvalita a odlonost rtěnky je rozhodující, vzhledem k tomu, že nevěsta absolvuje spoustu polibků a několik přípitků. Samozřejmostí je prodloužení trvanlivosti nanesením pudru pod rtěnku. Dle potřeby, kterou určuje zejména tvar rtů, se použije konturovací tužka. Rtěnku je skoro nutností mít vždy u sebe, případně uschovanou u některé ze svatebčanek, která bude vždy po ruce a v případě potřeby rty poupraví a dolíčí. Před focením, které se po obřadu zintenzivní, rozhodně doporučuji provést nové nanesení.

Jak probíhá svatební líčení?

Svatební líčení je po šatech hned druhá stěžejní věc. Nejvhodnější volbou je nechat líčení na odborníkovi, jedná se přece o velmi důležitý den nejen v životě samotné něvěsty. Navíc je to jeden ze dnů, který bývá nejvíce zdokumentován, proto chtějí (nejen) nevěsty vypadat perfektně. Základem dobrého svatebního líčení je kvalitní podklad - make-up. Měl by být absolutně dokonalý, schovat veškeré chyby pleti, nelesknout se, být velmi odolný. Především desítkám polibků, které nevěsta absolvuje a také slzám. Počasí není vhodné podceňovat rovněž. Nejběžnějším postupem a tedy volbou, která vám pomůže, je navštívit vizážistku v dostatečném předstihu a make-up vyzkoušet. Počítejte s větší časovou rezervou. Není nezvyklé, když u mě nevěsta stráví 3h. Můžeme vyzkoušet různé varianty, ladit barvy, atd.

Ten správný make-up by neměl být rozhodně přehnaně výrazný. Doporučuji však malinko výraznější oproti běžnému večernímu líčení. K dobrým základům a k celkovému úspěchu patří kvalitní pudr, skvěle sladěné stíny (s kyticí, šaty, oblekem ženicha atp.). Není od věci popřemýšlet nad rtěnkou (barva, odstín, odolnost, krytí). Řada nevěst volí ráda lesk, ovšem rtěnka dodá takto slavnostnímu make-upu větší šmrnc a je daleko odolnější (je tím myšlena výdrž nanesení), než samotný lesk. Na fotkách také lépe vypadá. Nejste-li zvyklá se často či výrazně líčit a přesto chcete perfektní svatební líčení, popřemýšlejte nad tím, zda vás nedoprovodí kamarádka, nebo maminka, které mohou být cennými rádci vašeho výjimečného dne.

Nejste zvyklá se vůbec líčit a přesto chcete zkusit líčení na svatbu? I takové líčení je možné. Velmi jemné a přirozené. Opět tedy kladu důraz na včasný výběr vizážistky a zkoušce make-upu ve vhodně zvoleném časovém období.

Napište mi, odpovím vám!

Napište kdykoli, domluvit se můžeme po emailu, telefonicky, případně jiným způsobem.

Zuzana Jakubcová
Potvrďte, prosím, souhlas s ochranou osobních údajů.
Kontakt:  Jakubcová Zuzana   •   Telefon: 775 947 744   •   IČO: 75221993
Adresa:  Šimonova 85, Železnice 507 13, Jičín
Mapa:  Provozovna (mapa) se nachází cca 150m od náměstí v Železnici, směr Pošta, přímo naproti cukrářství Rohlíček (mapa)

Snažím se být k vám co nejblíže!

Přímo v Železnici (nedaleko Jičína) mám provozovnu, kde poskytuji jak kosmetické služby (líčení, poradenství ohledně make-upu a změny vizáže), tak pedikérské a manikérské služby včetně odborné péče o vaše ruce a nohy. Dle předchozí domluvy tedy můžete navštívit jak vy mne, případně já vás na předem domluveném místě. Pokud jde o svatby, přijedu k vám den předem, abychom provedly testovací líčení.

Líčení Jičín, Kopidlno

Nejzajímavější zkušenosti mám ze soutěže Dívka roku, kde jsem líčila pro sezónní kosmetické sponzory. V Jičíně a Kopidlnu líčím především nevěsty a svatební hosty, ale také domácí make-up párty, oslavy a nechybí ani dámy jakéhokoliv věku s požadavkem na nalíčení na třídní sraz nebo jinou výjimečnou událost.

Líčení Semily, Lomnice

Velmi příjemná spolupráce s focením modelek místních fotografů, kteří mají v těchto lokalitách zavedené jméno. V Semilech, Lomnici a okolních obcích líčím jak na soukromé, tak na komerční prezentace. Oblíbené je také "hromadné" líčení na firemní oslavy (večírky). Zajistím také svatební líčení pro Turnov a okolní obce. Pokud chystáte svatbu či svatební oslavu v Turnově, jsem nablízku.

Líčení Mladá Boleslav

Převažuje svatební make-up pro nevěsty a jejich hosty, dále poradenství zacílené především na "bussines make-up". Opět zde chci připomenout, že na věku skutečně nezáleží, oslovují mne nejen slečny, ale i zralé ženy. Nikdy není pozdě učinit změnu! Nabízím denní i večerní líčení v Mladé Boleslavi a okolí. V případě zájmu mohu nejen pro mladoboleslavské zájemkyně zajistit kurzy líčení.

Líčení Nymburk, Poděbrady

Možná jsme se potkali právě na "dnech otevřených dveří" v některé z nymburských firem. Zde nabízím především poradenství v oblasti vizáže a líčení denního či slavnostního make-upu. Připravuji nevěsty na svatby, případně nalíčím celou soukromou make-up párty. Výjmečnou zkušeností byla spolupráce na tvorbě kalendáře pro charitativní účely, který křtily zainteresované slavné osobnosti.